Bursa Doğalgaz Tesisat Fiyatları

Doğalgaz kullanılan evlerde zehirlenmelerin nedeni, doğalgazın tam yanmamasından dolayı ortaya çıkan karbon monoksit gazı olmaktadır.bunun sebebi olarak ucuz doğalgaz tesisatı yaptırarak uygunsuz koşullarda çalışan bacalı doğalgaz cihazlarının kullanılmasıdır.

yeni yapılacak doğalgaz tesisatı döşeme 2020 fiyatlarımız:

sadece ocak,kombi yada soba tesisatı:1100 tl

daire içi kombi+ocak ,şofben+ocak yada soba+ocak doğalgaz tesisatı:1500 tl

2 cihazdan sonra doğalgaz tesisatına ilave edilecek cihaz başına fiyata 250 tl ilave edilir.

yeni yapılacak petek tesisatı şofben tesisatı veya şofben tesisatlarında 2020 yılı fiyatlarımız:

kombi+ocak tesisatı:yoğuşmalı kombi,6mtül petek,doğalgaz ve petek tesisatı için 8000tl 8500 tl arasında

hermetik soba+ocak tesisatı: yaklaşık 2500 tl ilave soba için +1350tl ilave sofben için +2000tl

hermetik sofben+ocak tesisatı:yaklaşık 3500 tl tutmaktadır.

 

kardeşler doğalgaz tesisat firması, olarak sizlere bacalı doğalgaz tesisatlarınızın hermetik cihazlara dönüşüm hizmetini vermeye hazırdır. bunun maliyeti 2020 yılı için;

hermetik kombi dönüşümünde yoğuşmalı kombi dahil 5000tl ila 5500tl arasında 

ilave hermetik soba dönüşümünde yaklaşık 2500tl

hermetik şofben dönüşümünde 3000 ila 3500tl civarında olmaktadır

Kış aylarının yaklaşmasıyla ısınma hazırlıkları yapan insanlar, daire içi doğalgaz tesisatı fiyatları araştırmaktadır. Doğalgaz tesisatı döşeme fiyatları konusunda firmalardan teklif alırken, doğalgaz döşeme fiyatları ve doğalgaz döşemesi yapan firmalar detaylı şekilde araştırmalıdır.

Doğalgaz borularının gidiş yönüne, doğru radyatör seçimine ve doğalgaz kombisi konulacak alanın doğru belirlenmesine önemle dikkat eden Kardeşler Mühendislik, doğalgaz tesisatı kurulumunu en iyi şekilde yapmaktadır.

Doğalgaz kullanılan evlerde bir diğer önemli husus da menfezlerdir. Genellikle pencerelere monte edilen menfezler, duvarlara da monte edilmekte ve doğalgaz kullanılan yerlerde menfezler kesinlikle kapatılmamalıdır.

Doğalgaz kullanılan alanda menfezlerin kapatılması, ortama temiz hava girmesini ve herhangi bir gaz kaçağı durumunda da gazın dışarıya tahliye edilmesini engellemektedir. Herhangi bir gaz kaçağı durumunda ortama temiz hava girişi engellendiği için doğalgaz zehirlenmeleri yaşanabilmektedir.

DOĞALGAZ TESİSATI DÖŞEME FİYATLARI

Bursa'da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri sunan Kardeşler Mühendislik, en uygun doğalgaz döşeme fiyatları sunmaktadır.

Doğalgaz kullanılan alanlarda gaz kaçağı riskini ortadan kaldırmak için ocak ve kombilerdeki eskimiş, paslanmış veya ömrü bitmek üzere olan doğalgaz bağlantı refleksleri mutlaka yenilenmelidir.

Doğalgaz akışının çalışmasını engelleyen emniyet sistemi her bacalı cihazda mutlaka olmalı, olan cihazlarda ise bu doğalgaz emniyet sistemi asla kullanım dışı bırakılmamalıdır. Doğalgaz döşemesi hakkında yeterli bilgi ve eğitime sahip olmayan kişilerin sunduğu doğalgaz tesisatı döşeme fiyatları sizi aldatmasın.

İşyeri Doğalgaz Tesisatı ve Doğalgaz Tesisat Fiyatları
Bursa işyeri doğalgaz tesisatı:1500 tl den başlayıp takılacak cihazlara göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

bursa doğalgaz tesisat firmaları
Bursa'da doğalgaz döşeme işinden anlamayan ve piyasada yalnızca doğalgaz döşemesinde dolandırıcılık yapma amaçlı bulunan tesisatçılar, yalnızca paranızı değil, sağlığınızı da çalabilirler. Zira yanlış döşenen doğalgaz tesisatı, kurulan alanda gaz kaçakları ve doğalgaz patlaması gibi tehlikelere sebep olabilir.

Bursa doğalgaz proje fiyatları ve doğalgaz tesisatı fiyatlarına bakmayın, sınmak isterken canınızdan olmayın.

DAİRE İÇİ DOĞALGAZ TESİSATI FİYATLARI

Doğalgaz, renksiz, kokusuz ve havadan daha hafif bir gazdır. Evlerde, sanayi tesislerinde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Doğalgaz döşemesi yaptıran kişilere profesyonel destek veren Kardeşler Mühendislik, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Bursa'da en uygun daire içi doğalgaz tesisatı fiyatları sunan Kardeşler Mühendislik, genç, dinamik ve doğalgaz tesisatı konusunda eğitimli kadrosu sayesinde kısa sürede doğalgaz döşemesi yapmaktadır.

Daire içi doğalgaz tesisatı fiyatları doğalgaz döşemesinde kullanılacak olan malzemelere ve yapılacak olan doğalgaz döşemesi özelliğine göre değişiklik göstermektedir.

Kardeşler doğalgaz Mühendislik olarak Bursa'da en güvenilir doğalgaz döşeme hizmetini ve en uygun daire içi doğalgaz tesisatı fiyatları vermekteyiz.